ردکردن این

سفارش خدمات سنگین تراش cnc

در این مقاله قصد داریم به شما صنعتگر عزیز نحویه سفارش خدمات سنگین تراش cnc را یاد دهیم و همچنین در مورد این موارد با شما صحبت کنیم.

در ابتدا بگذارید برای شما از سنگین تراش cnc کمی صحبت کنم. عملکرد چنین دستگاه هایی که مانند سنگین تراش cnc می باشند مشابه با تراش هایی است که به صورت دستی و سنتی انجام می شود با این تفاوت که بریا افزایش میزان دقت و بالا بردن میزان کیفیت ا کامپیوتر و کنترل عددی استفاده می شود.

از دستگاه های کنترل عددی برای راه اندازی و افزایش دقت دستگاه های زیادی استفاده می شود به همین دلیل هم این دستگاه ها با ماشین آلات زیادی در تعامل می باشند. یکی از این دستگاه ها که از این فناوری پیشرفته برای انجام برش های خود بهره برده است دستگاهی است که خدمات سنگین تراش cnc را ارائه می دهد . از این دستگاه به منظور تولید تعدد بسیار زیادی از قطعات صنعتی استفاده می شود. عملا این سری از دستگاه ها به کمک تعدای رابط به سیستم کامپیوتر متصل می شود و از طریق کامپیوترها کنترل می شوند

به دلیل پیشرفت روز افزون علم و تکنولوژی ماشین های قدیمی که برای عمل تراشکاری مورد استفاده قرار می گرفته اند از رده خارج شده و جای خود را به دستگاه هایی که خدمات سنگین تراش cnc را ارائه می دهند داده اند زیرا استفاده از این دستگاه ها مزایای بسیا زیادی دارند ازجمله:

این قبیل دستگاها را به راحتی می توان مدیریت کرد و همچنین برای کارهای که مایل به انجام آنها می باشیم به ذاحتی می توان تنظیم کرد. از ویژگی دیگر استفاده از این سیستم ها دقت بسیار بالای آنها می باشد آن هم به دلیل استفاده از سیستم عددی و کامپیوتر می باشد و همچنین استفاده از تکنولوژی های جدید و کامپیوتر باعث شده است که بتوان ویژگی تکرار پذیری همرا با دقت بسیار بالا را از این دستگاه و خدمات سنگین تراش cnc انتظار داشت. این دستگاه ها به شکلی طراحی شده اند که این دستگاه ها را بتوان به راحتی بروز رسانی کرد و ابزارهای مدرن و جدیدی که به واسته ی تکنولوژی ساخته می شود را به راحتی در آنها استفاده نمود.

نحویه اجرای برنامه در خدمات سنگین تراش cnc

برای برنامه ریزی و اجرای دستورات مربوط به برش و طراحی قطعات در این گونه دستگاه ها از نرم افزارهای CAD و CAM استفاده می وشد. طراحان و برنامه نویسان به کمک این نرم افزارها برنامه ای که مایل می باشند تا دستگاه ها اجرا کنند را به صورت دستی داحل نرم افزارها می نویسند و سپس آن را در کنترل CNC آپلود می کنند تا اجرا شود. مزیت استفاده از این گونه نرم افزارها این می باشد که اپراتور می تواند به کمک شبیه سازی که انجام می شود عملکرد دستگاه بر روی نمونه را در هر مرجله کاری به صورت دقیق ببیند و به این شکل دقت و کیفیت کار تولید شده را بسیار افزایش دهد. در این تکنولوژی اپراتور که دستگاه خدمات سنگین تراش cnc را کنترل می کند نیاز ندارد که جزویات مربوط به دستگاه را به صورت کامل بداند و این موضوع کار کردن را بسیار راحت تر می کند

ماشین تراش چگون کار می کند؟

برای تولید خدمات سنگین تراش cnc از روش های گوناگونی استفاده می شود ول یبیشتر آنها در مواردی کاملا شبیه به یکدیگر می باشند. در این گونه دستگاه ها قطعه ای وجود دارد به نام تارت یا ابزار گیر که از آن برای مگه هداری قطعاتی که قرار است بر روی آنها عمل برش انجام شود آن هم در موقیت خاصی استفاده میشودو می توان بر اساس درخواست طراح قطعه تغییر کرده و در موقیت مکانی خاصی جابجا شود. قسمت دیگر این دستگاها اسپیندل نام دارد از این قطعه برای نگه داری قطعه ی کار استفاده می شود و بر اساس نیازی طراح قطعه دارد به سرعت قطعه کار را به چرخش در می آورد تا عمل بر را بتوان به کمک تیغه ها بر روی قطعه مورد نظر انجام داد.

نکته: به طور کلی اساس و تعریف خدمات سنگین تراش cnc زمانی است که قطعه در حرکت و یا دوران است و ابزار به صورت ثابت خواهد بود و تعریف فرز زمانی خواهد بود که قطعه ثابت و ابزار متحرک است .

برای سفارش خدمات سنگین تراش cnc از شرکت معجزه صنعت به قسمت سفارش بروید و خدمات مورد نیاز خود را سفارش دهید.

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *